Sezóna 2018-2019

Sezóna 2018 - 2019
Aktuality sezóna 2018 - 2019
Sobota 3. listopadu 2018
TJ Sokol Pěčice „B“ - TJ Sokol Jabkenice  1:2  (0:0)

Úplně jiné utkání, než jsme sehráli minulý týden v Ledcích. Z mužstva bylo cítit odhodlání pěčické béčko po dlouhé době porazit, a to se nakonec povedlo. V prvním poločase se hrál svižný fotbal, ale bez vyložených šancí. Diváci se ale nenudili. V druhé půli šli domácí do vedení, opět po naší chybě. To ale naše hráče nakoplo a začali jsme domácí přehrávat. Zaslouženě jsme vyrovnali a v závěru zápasu, jsme vstřelili zásluhou Petra Janáka druhou branku, která zajistila vítězství v celém zápase. Všichni naši hráči podali výborný výkon. Škoda jen, že to bylo až v posledním zápase podzimní části. Na jaře máme soupeřům co oplácet.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Fortner Martin, Bekker Andriy (67.min Šedina Jan), Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman II. (84.min Šťastný Ondřej), Janák Petr, Varvarynets Roman I., Barančok Luděk, Zvěřina Vojtěch, Smutný Ondřej (46.min. Kubín Martin)

Branky:  64.min. Šťastný Michal - 72.min. Kos Kamil, 85.min. Janák Petr

Rozhodčí: Černý Roman
Pěčice-Jabkenice 4.11.2018.jpg
Neděle 28. října 2018
SK Ledce - TJ Sokol Jabkenice  2:1  (1:0)
 
Utkání hrané v nevlídném počasí nemohlo nikoho z mála přihlížejících diváků uspokojit. Na obou stranách se hrálo nepřesně a bez momentu překvapení. Utkání tak rozhodly chyby, kterých jsme vytvořili o jednu víc než domácí a to rozhodlo.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Fortner Martin, Kubín Martin (60.min. Bekker Andriy), Kos Kamil, Nekola Roman, Toman Martin (29.min. Varvarynets Roman II.), Janák Petr, Šifta Vít (28.min. Varvarynets Roman I.), Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (72.min. Cotarlet Dumitru Ionut), Šedina Jan.

Branky:  26.min. Dobruský Jan, 80.min. Kamier Tomáš – 75.min. Bekker Andriy

Rozhodčí: Kuba Michal
Sobota 20. října 2018
TJ Sokol Luštěnice "B"  - TJ Sokol Jabkenice  1:0  (0:0)

Vyrovnané utkání, které rozhodla hrubá chyba naší obrany v 65. minutě zápasu, kdy jsme nepokryli soupeřova hráče, který natřikrát dorážel vyražený míč, brankářem Markem Havlátem, do sítě. Byla to škoda, protože soupeř byl hratelný a bod by nám z tohoto utkání pomohl. Velkým pozitivem je však návrat Martina Kubína do sestavy. Martin absolvoval mentální trénink u odborníků a na jeho hře to bylo znát. Nediskutoval s rozhodčím ani s protihráči a odpustil si i ostřejší zákroky, kterými je vyhlášený. Za 80 minut na hřišti, nebyl napomínán žlutou kartou, což se již dlouho nestalo.  Byl jedním z našich nejlepších hráčů na hřišti. Teď se jen můžeme modlit, zda příští týden nedá přednost bruslím před kopačkami.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Fortner Martin, Kubín Martin (80.min. Škovran Ivan), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman (70.min. Varvarynets Roman II.), Janák Petr, Varvarynets Roman I., Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Cotarlet Dumitru Ionut (46.min. Kraus František)

Branky:  65.min. Grus Josef

Rozhodčí: Dyňa Marián
IMG-979d872c2531477d680dfde53411b10c-V.jpg
Sobota 13. října 2018
Slavoj Kropáčova Vrutice "A"  - TJ Sokol Jabkenice  6:1  (5:1)

Ve Vrutici jsme prospali první poločas a střelecky disponovaný útočník domácích Michal Korec nám vstřelil za 34 minut pět branek. Druhý poločas se už jen dohrával. Z naší strany velmi nepovedený zápas. Musíme jen doufat, že příští víkend v Luštěnicích proti místnímu „béčku“, podáme lepší výkon.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Fortner Martin, Boháček Michal (46.min. Kos Kamil), Bekker Andriy, Toman Martin, Nekola Roman, Varvarynets Roman I. (86.min. Sedlák Petr), Smutný Ondřej, Šedina Jan, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (76.min. Šifta Vít)
 
Branky:  2.min. Korec Michal,  18.min. Korec Michal, 21.min. Korec Michal, 29.min. Korec Michal, 34.min. Korec Michal, 67.min. Vaněk Jan  – 36.min. Toman Martin

Rozhodčí: Kubín Josef
Sobota 6. října 2018
TJ Sokol Jabkenice – SK Bezno-Sovínky „A“  1:1  (1:0)
 
Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté techničtější, ale špatný terén na našem hřišti jim očividně nevyhovoval. V prvním poločase jsme podali lepší výkon než v druhém poločase. Do vedení nás dostal Roman Varvarynets I., když využil chyby obrany Bezna. V druhém poločase jsme neproměnili pokutový kop a to bylo na vývoj zápasu rozhodující. Hosté v 89.minutě vyrovnali a připravili nás tím o výhru.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Fortner Martin, Toman Martin (90.min. Cotarlet Dumitru Ionut), Nekola Roman, Janák Petr, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (82.min. Škovran Ivan), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Varvarynets Roman II.

Branky:  36.min. Varvarynets Roman l. – 89.min. Šišpela Jan

Rozhodčí: Louda Tomáš
IMG-a0ed3ca24b076abeecc4a5de509d29ad-V.jpg
Neděle 30. září 2018
SK Jizera Předměřice - TJ Sokol Jabkenice  5:2  (4:0)
 
Domácí byli po celý zápas rychlejší, pohyblivější a lépe kombinovali. Naše mužstvo se dostalo do hry až v druhém poločase, když domácí vystřídali čtyři hráče základní sestavy. Výkon našich hráčů byl rozpačitý a tři body zůstaly v Předměřicích zaslouženě.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Toman Martin (46.min. Fortner Martin), Boháček Michal (46.min. Šedina Jan), Bekker Andriy (46.min. Blažek Roman), Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (80.min. Škovran Ivan), Varvarynets Roman II. (68.min. Šifta Vít), Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K) 

Branky:  2.min. Pokorný Karel, 23.min Pokorný Karel, 24.min. Skalický Robert, 36.min. Práger Václav, 58.min. Pokorný Karel - 52.min. Varvarynets Roman I., 76.min. Barančok Luděk

Rozhodčí: Chrastina Petr
IMG-1e8e705d735f46dc1332f89ce7418cb8-V.jpg
IMG-236e6034b2299d07347c870695271398-V.jpg
Sobota 22. září 2018
TJ Sokol Jabkenice – TJ Sokol Chotětov „B“  1:0  (1:0)

Do prvního domácího utkání jsme vstoupili s odhodláním získat tři body a vylepšit tak bodový stav na našem kontu. Začátek utkání byl v naší režii. Soupeře jsme překvapili aktivním napadáním, což hostům dělalo očividně problémy. Vedoucí branku vstřelil po chybě obrany Roman Varvarynets l. Nakonec se ukázalo, že to byla branka vítězná. Hráči Chotětova sice byli po obdržené brance aktivnější, ale nadařilo se jim střelecky, na čemž měl v tomto utkání velkou zásluhu brankař Marek Havlát. Ten odchytal na podzim své nejlepší utkání. Naše mužstvo zaslouží velkou pochvalu za bojovný a ke konci zápasu, když docházely síly, místy heroický výkon. První vítězství se sice nerodilo lehce, ale nejdůležitější je, že tři body zůstaly doma.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek – Toman Martin, Bekker Andriy (56.min. Šifta Vít) , Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (84.min. Škovran Ivan), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Boháček Michal

Branky:  15.min. Varvarynets Roman l.

Rozhodčí: Pažout Petr
Jabkenice - Chotětov B 22.9.2018.jpg
Sobota 15. září 2018
TJ Sokol Struhy - TJ Sokol Jabkenice  2:1  (2:1)

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Bekker Andriy (85.min. Kubín Martin) , Kos Kamil (77.min. Boháček Michal), Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (59.min. Blažek Roman), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (59.min. Toman Martin)

Branky:  10.min. Hlinovský Dominik, 29.min Hlinovský Dominik,. - 2.min. Smutný Ondřej

Rozhodčí: Zezula Miroslav
STRUHY-JABKENICE 15.9.2018...jpg
Neděle 9. září 2018
TJ Žerčice - TJ Sokol Jabkenice  3:1  (1:0)
 
V prvním letošním derby se hrál svižný fotbal. Domácí šli do vedení v deváté minutě, když z dálky tvrdě vystřelil Jiří Krouský. Od břevna se míč pro nás nešťastně odrazil do brankaře Marka Havláta, který nestačil zareagovat a od jeho zad skončil v síti. Poté se hra přelévala od jedné brány k druhé. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale mířili jsme hodně nepřesně.  Ve 33. minutě se zranil Andriy Bekker, jedna z našich letních posil, a na jeho místo nastoupil Michal Boháček. V druhém poločase jsme poslali do hry rychlého Romana Varvarynetse II. a na hře se to opět jako v Nemyslovicích projevilo. Naši hráči byli aktivnější a v 68. minutě zaslouženě vyrovnali. Po vstřelení branky jsme měli dále více ze hry a vypadalo to, že jen jen otázka času kdy vstřelíme druhou branku. Opak však byl pravdou. Po hrubé chybě v 77. minutě, kterou vyrobil Marek Havlát se domácí ujali vedení a v nastavení, když jsme již hráli vabank po brejku tří hráčů proti našemu jednomu, rozhodl utkání Dušan Moc. Předvedená hra v podání našeho celku nebyla špatná, ale pokud se nevstřelí branky, zvítězit se nedá. Domácí museli být s výsledkem maximálně spokojení, protože se ukázalo, že z minima vytěžili maximum, co šlo.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Bekker Andriy (33.min. Boháček Michal), Kos Kamil, Varvarynets Roman I, Smutný Ondřej, Šedina Jan (46.min. Varvarynets Roman II.), Zvěřina Vojtěch (81.min Kubín Martin), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (78.min. Toman Martin)

Branky:  9.min. Krouský Jiří, 77.min Moc Dušan, 90.min. Moc Dušan - 68.min. Zvěřina Vojtěch.

Rozhodčí: Novák Petr
ŽERČICE-JABKENICE 9.9.2018..jpg
Sobota 1. září 2018
FC Nemyslovice - TJ Sokol Jabkenice  1:1  (0:0)
 
Ve druhém kole zamířili naši hráči na hřiště do Nemyslovic. Toto hřiště svými malými rozměry, našim hráčům moc nevyhovuje. A když vezmeme ještě styl hry domácích, tak nás rozhodně nečekalo jednoduché utkání. Vše se naplnilo již v prvním poločase. Domácí byli po začátku utkání více na míči a hráli důrazněji v osobních soubojích. Naši hráči se ale postupem času tomuto stylu hry přizpůsobili a hru vyrovnali. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu.
Po změně stran nastoupil poprvé za naše mužstvo Roman Varvarynets ll. Na hře se to ihned projevilo. Naši hráči byli aktivnější a na domácí hráče toto platilo. Do vedení jsme se dostali po brance Romana Varvaryntse l. Po rychlé akci se dostal až sám před brankaře, kterému nedal šanci. Domácí pak zmobilizovali všechny síly, aby utkání neskončilo jejich prohrou. Několik šancí sice neproměnili, nebo je skvěle vychytal Marek Havlát. Nestačil jen na dorážku domácího útočníka, ke kterému se míč šťastně odrazil, a on dorážel do prázdné brány. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Utkání řídil nepřesně na obě strany rozhodčí Brodský.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46.min. Varvarynets Roman ll.), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman l., Smutný Ondřej (82.min. Kubín Martin),  Šedina Jan, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej 

Branky:  76.min. Kubeček David - 55.min. Varvarynets Roman l.

Rozhodčí: Brodský Luboš
IMG-6b1c034c6630f0b45006d994015778e8-V.jpg
Neděle 26. srpna 2018
FC Horky nad Jizerou „B“ - TJ Sokol Jabkenice  6:2
 
Tak jsme opět ve třetí třídě. V prvním mistrovském utkání sezóny sehrálo naše mužstvo na hřišti v Horkách. Jak se dalo čekat domácí nasadili do hry několik hráčů ze soupisky „A“ mužstva, které postoupilo do divize. Na hřišti to bylo vidět. Domácí hráči byli agresivnější, rychlejší a lépe kombinovali. Naše mužstvo však i přes prohru sehrálo velmi dobrý zápas a ostudu rozhodně neudělalo. Na hřišti v Horkách to nebude mít jednoduché nikdo. Pokud Horecký „A“ tým nebude hrát své utkání ve stejný den jako „béčko“.
Pochvalu zaslouží i jabkeničtí cyklofans, pod vedením zkušeného organizátora Míry Kosáka. Do dějiště na svých přibližovadlech dorazili v hojném počtu, a i když nebyli slyšet, hráče na hřišti morálně podpořili.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46. min. Šedina Jan), Bekker Andriy, Kos Kamil, Varvarynets Roman, Smutný Ondřej (74. min. Kubín Martin), Hendrych Jan (40. min. Nekola Roman), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (76. min. Blažek Roman)

Branky: 26.min. Kohout Václav, 33.min. Váňa Jan (PK), 40. min. Kohout Václav, 42.min. Váňa Jan, 46.min. Koba Vladyslav, 71.min. Koba Vladyslav - 44.min. Varvarynets Roman, 80. min. Blažek Roman

Rozhodčí: Šebela Jiří
FC Horky 26.8.2018....jpg
Rozlosování.jpg
Neděle 19. srpna 2018
Přátelské utkání
SK Bakov nad Jizerou „B“ - TJ Sokol Jabkenice  0:2
 
Přátelák Bakov B....jpg
Sobota 11. srpna 2018
Přátelské utkání
TJ Sokol Pěčice „B“ - TJ Sokol Jabkenice  1:0
 
© TJ Sokol Jabkenice, z.s. 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one