Sezóna 2018-2019

Sezóna 2018 - 2019
Aktuality sezóna 2018 - 2019
Neděle 9. září 2018
TJ Žerčice - TJ Sokol Jabkenice  3:1  (1:0)
 
V prvním letošním derby se hrál svižný fotbal. Domácí šli do vedení v deváté minutě, když z dálky tvrdě vystřelil Jiří Krouský. Od břevna se míč pro nás nešťastně odrazil do brankaře Marka Havláta, který nestačil zareagovat a od jeho zad skončil v síti. Poté se hra přelévala od jedné brány k druhé. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale mířili jsme hodně nepřesně.  Ve 33. minutě se zranil Andriy Bekker, jedna z našich letních posil, a na jeho místo nastoupil Michal Boháček. V druhém poločase jsme poslali do hry rychlého Romana Varvarynetse II. a na hře se to opět jako v Nemyslovicích projevilo. Naši hráči byli aktivnější a v 68. minutě zaslouženě vyrovnali. Po vstřelení branky jsme měli dále více ze hry a vypadalo to, že jen jen otázka času kdy vstřelíme druhou branku. Opak však byl pravdou. Po hrubé chybě v 77. minutě, kterou vyrobil Marek Havlát se domácí ujali vedení a v nastavení, když jsme již hráli vabank po brejku tří hráčů proti našemu jednomu, rozhodl utkání Dušan Moc. Předvedená hra v podání našeho celku nebyla špatná, ale pokud se nevstřelí branky, zvítězit se nedá. Domácí museli být s výsledkem maximálně spokojení, protože se ukázalo, že z minima vytěžili maximum, co šlo.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Bekker Andriy (33.min. Boháček Michal), Kos Kamil, Varvarynets Roman I, Smutný Ondřej, Šedina Jan (46.min. Varvarynets Roman II.), Zvěřina Vojtěch (81.min Kubín Martin), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (78.min. Toman Martin)

Branky:  9.min. Krouský Jiří, 77.min Moc Dušan, 90.min. Moc Dušan - 68.min. Zvěřina Vojtěch.

Rozhodčí: Novák Petr
ŽERČICE-JABKENICE 9.9.2018..jpg
Sobota 1. září 2018
FC Nemyslovice - TJ Sokol Jabkenice  1:1  (0:0)
 
Ve druhém kole zamířili naši hráči na hřiště do Nemyslovic. Toto hřiště svými malými rozměry, našim hráčům moc nevyhovuje. A když vezmeme ještě styl hry domácích, tak nás rozhodně nečekalo jednoduché utkání. Vše se naplnilo již v prvním poločase. Domácí byli po začátku utkání více na míči a hráli důrazněji v osobních soubojích. Naši hráči se ale postupem času tomuto stylu hry přizpůsobili a hru vyrovnali. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu.
Po změně stran nastoupil poprvé za naše mužstvo Roman Varvarynets ll. Na hře se to ihned projevilo. Naši hráči byli aktivnější a na domácí hráče toto platilo. Do vedení jsme se dostali po brance Romana Varvaryntse l. Po rychlé akci se dostal až sám před brankaře, kterému nedal šanci. Domácí pak zmobilizovali všechny síly, aby utkání neskončilo jejich prohrou. Několik šancí sice neproměnili, nebo je skvěle vychytal Marek Havlát. Nestačil jen na dorážku domácího útočníka, ke kterému se míč šťastně odrazil, a on dorážel do prázdné brány. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Utkání řídil nepřesně na obě strany rozhodčí Brodský.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46.min. Varvarynets Roman ll.), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman l., Smutný Ondřej (82.min. Kubín Martin),  Šedina Jan, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej 

Branky:  76.min. Kubeček David - 55.min. Varvarynets Roman l.

Rozhodčí: Brodský Luboš
IMG-6b1c034c6630f0b45006d994015778e8-V.jpg
Neděle 26. srpna 2018
FC Horky nad Jizerou „B“ - TJ Sokol Jabkenice  6:2
 
Tak jsme opět ve třetí třídě. V prvním mistrovském utkání sezóny sehrálo naše mužstvo na hřišti v Horkách. Jak se dalo čekat domácí nasadili do hry několik hráčů ze soupisky „A“ mužstva, které postoupilo do divize. Na hřišti to bylo vidět. Domácí hráči byli agresivnější, rychlejší a lépe kombinovali. Naše mužstvo však i přes prohru sehrálo velmi dobrý zápas a ostudu rozhodně neudělalo. Na hřišti v Horkách to nebude mít jednoduché nikdo. Pokud Horecký „A“ tým nebude hrát své utkání ve stejný den jako „béčko“.
Pochvalu zaslouží i jabkeničtí cyklofans, pod vedením zkušeného organizátora Míry Kosáka. Do dějiště na svých přibližovadlech dorazili v hojném počtu, a i když nebyli slyšet, hráče na hřišti morálně podpořili.
 
Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46. min. Šedina Jan), Bekker Andriy, Kos Kamil, Varvarynets Roman, Smutný Ondřej (74. min. Kubín Martin), Hendrych Jan (40. min. Nekola Roman), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (76. min. Blažek Roman)

Branky: 26.min. Kohout Václav, 33.min. Váňa Jan (PK), 40. min. Kohout Václav, 42.min. Váňa Jan, 46.min. Koba Vladyslav, 71.min. Koba Vladyslav - 44.min. Varvarynets Roman, 80. min. Blažek Roman

Rozhodčí: Šebela Jiří
FC Horky 26.8.2018....jpg
Rozlosování.jpg
Neděle 19. srpna 2018
Přátelské utkání
SK Bakov nad Jizerou „B“ - TJ Sokol Jabkenice  0:2
 
Přátelák Bakov B....jpg
Sobota 11. srpna 2018
Přátelské utkání
TJ Sokol Pěčice „B“ - TJ Sokol Jabkenice  1:0
 
© TJ Sokol Jabkenice, z.s. 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one